Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Andrzej Piaseczny koncert w Żarach

27 lutego 2021 @ 17:30 19:30

135zł Bilety do nabycia online, link w opisie

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat, Andrzej Piaseczny, zagra koncert w Żarach.

andrzej piaseczny koncert w żarach
fot. materiały organizatora/Kup Bilecik

Andrzej Piaseczny koncert w Żarach

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności  – m.in. – Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.

Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku.

Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”. Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie „Voice of Poland”. W 7 sezonie „Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.  W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej. Bilety na koncert Andrzej Piaseczny w Żarach dostępne są online w cenie 135 zł za sztukę.

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żarach

Aleja Wojska Polskiego 2a
Żary,68-200Poland
+ Google Map

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz