Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kaja Frankiewicz – Nareszcie! #czasNakulturę

27 czerwca 2020 @ 17:00 19:00

Bezpłatnie Wstęp wolny

Kaja Frankiewicz pochodzi ze Sławy. W jej recitalu będzie można usłyszeć standardy jazzowe, utwory z nurtu piosenki poetyckiej oraz utwory soulowe z repertuaru takich wokalistów jak np. Etta James.

kaja frankiewicz
fot. Zielonogórski Ośrodek Kultury

W licealnych latach była bardzo związana z Zieloną Górą. To tutaj kończyła szkołę i działała artystycznie przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury, który – jak sama mówi – dał jej ogrom możliwości i poszerzył horyzonty. Mimo, że fizycznie bywa już tu rzadko, pozostawiła tu kawał swojego serca.

Jest tegoroczną absolwentką Policealnego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. W jej recitalu będzie można usłyszeć standardy jazzowe, utwory z nurtu piosenki poetyckiej oraz utwory soulowe z repertuaru takich wokalistów jak np. Etta James. Usłyszymy to, co najbardziej jej w duszy gra, a na pianie towarzyszyć będzie jej Dawid Troczewski – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Współpracował on m.in. z kabaretem Zenona Laskowika, Krystyną Prońko, Krzysztofem “Pumą” Piaseckim czy Iwoną Loranc.

Plac Teatralny w Zielonej Górze

Plac Teatralny
Zielona Góra, Poland
+ Google Map

Zielonogórski Ośrodek Kultury

68 451 10 11

Zobacz stronę dla: Organizator

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz