Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-Up: Błachnio, Usewicz, Jachimek, Pałubski w Sulęcinie

9 marca 2021 o 19:30 21:30

40zł /szt | Dostępne online na Regioneo.pl

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór komediowy na ŻYWO! Jeżeli nie macie pomysłu jak świętować Dzień Kobiet, macie dosyć siedzenia w domu przez pandemię, stęskniliście się za wydarzeniami na żywo to albo wszystko na raz to właśnie dostaliście gotowe rozwiązanie.

Stand-Up: Błachnio, Usewicz, Jachimek, Pałubski w Sulęcinie
fot. materiały organizatora

Stand-Up: Błachnio, Usewicz, Jachimek, Pałubski w Sulęcinie

Wieczór stand-upowy podczas którego wystąpią: Ewa Błachnio – znana jako ta młoda, zdolna, piękna z Limo… Tomek Jachimek – znany m.in z programu Szkło Kontaktowe ale nie tylko, Michał Pałubski – znany jako kabaretowy Buba, ale Buby już nie ma o czym Michał ciągle opowiada… Damian „Viking” Usewicz – znany jako „gruba gwiazda” polskiej sceny komediowej… Bilety kupicie online.

Ilość biletów ograniczona do 50% pojemności sali (więc za dużo ich nie ma)

* Zakaz nagrywania występów. * Występ dla osób powyżej 18. roku życia. * Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety. W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne: Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Sulęciński Ośrodek Kultury

Moniuszki 1
Sulęcin,69-200Poland
+ Google Map
View Miejsce Website

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz