Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TRANS – formacja Magdalena Pytkowska i Grzegorz Zawiliński – Nareszcie! #czasNakulturę

26 czerwca 2020 @ 18:00 20:00

Bezpłatnie Wstęp wolny

Magdalena Pytkowska i Grzegorz Zawiliński i ich TRANS – formacja, to muzyczno-duchowa podróż transowa, sesja głębokiego relaksu, doświadczenie aktywujące proces zmian, oczyszczenie i koncert w jednym.

TRANS – formacja
fot. Zielonogórski Ośrodek Kultury

Artyści zapraszają już w piątek, 26 czerwca, do przestrzeni, w której poprzez muzykę, dźwięki, wibracje i uważność na chwilę obecną, możesz się rozluźnić, zrelaksować, odnaleźć wewnętrzną równowagę i głęboki spokój, jak również doświadczyć głębi i zmiany.  Działają w intencji tworzenia przestrzeni do rozwoju i wzrostu, otwarcia serca, łącząc się ze swoim własnym sercem i intuicją, mając nadzieję, że pomoże to odnaleźć połączenie ze sobą samą/ym i poczuć jedność ze wszystkim co JEST. Grają łącząc energię żeńską i męską, przy akompaniamencie wielu instrumentów, archaicznych i współczesnych.

Magdalena to masażystka dźwiękiem, terapeutka tańcem i ruchem. Towarzyszyć je będą gongi tybetańskie i misy dźwiękowe o działaniu terapeutycznym (instrumenty z kilkuwiekową tradycją) oraz inni muzyczni przyjaciele, tj. bęben oceaniczny, sansula, kalimba, tank drum, ksylofon, grzechotki, dzwonki rurowe, dzwoneczki Zaphir, tingsza.

Grzegorz to muzyk zakochany w rytmie. Zagra na tym, co pulsuje i wybrzmiewa – tabla, bębny obręczowe, tunk drum, water drum, rav vast drum, tampura.

Na występ należy ubrać się wygodnie a wibracjom najlepiej poddać się na leżąco. Warto wziąć ze sobą matę, koc i śpiwór i coś do picia.

Plac Teatralny w Zielonej Górze

Plac Teatralny
Zielona Góra, Poland
+ Google Map

Zielonogórski Ośrodek Kultury

68 451 10 11

Zobacz stronę dla: Organizator

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz