Zamówienie reklamy

Jeśli tak jak my świadczysz usługi lokalnie na terenie województwa lubuskiego, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci dotrzeć z reklamą Twoich usług i produktów do mieszkańców wybranego powiatu – dokładnie do tych na których Ci zależy. Wierzymy, że prawdziwe życie toczy się lokalnie dlatego nasze wiadomości i artykuły dotyczą lokalnych spraw i są precyzyjnie kategoryzowane wg. miast i regionów, dzięki temu z taką samą precyzją możemy docierać do Twoich klientów.

A cena? 1 zł netto dziennie. Tak, tylko tyle. Bez żadnych gwiazdek, bez umowy i bez zobowiązań. To Ty decydujesz kiedy płacisz i jak długo współpracujemy. Masz pytania? Zobacz odpowiedzi na najważniejsze z nich.

Formularz zamówienia

  FAQ: Pytania i odpowiedzi

  Jak będzie wyświetlana moja reklama?

  Przez całą dobę, bez limitu wyświetleń, na zmianę (w rotacji) z innymi reklamami. Minimalny czas emisji to 7 dni, poza tym nie stawiamy żadnych limitów. Możesz zdecydować czy chcesz reklamować się u nas przez tydzień, dwa, czy przez cały rok. To naprawdę zależy tylko od Ciebie.

  Ile osób zobaczy i kliknie moją reklamę?

  To zależy od liczby czytelników, którzy odwiedzą portal w czasie gdy będziemy wyświetlać Twoją reklamę i od tego czy uznają ją za atrakcyjną. Dla porównania, w ubiegłym roku, kiedy uruchomiliśmy Regioneo.pl odwiedzało go średnio 16,5 tys. unikalnych użytkowników (UV) miesięcznie ale stale się rozwijamy i wciąż zdobywamy nowych czytelników. Jednak niezależnie od tego ile osób odwiedzi Regioneo.pl zapłacisz tylko 1 zł netto za 1 dzień i ani grosza więcej. Obiecujemy.

  Gdzie będzie wyświetlana moja reklama?

  W nagłówku strony, przy każdym artykule (newsie) dotyczącym wybranego przez Ciebie miasta powiatowego z woj. lubuskiego. Do wyboru masz 12 lubuskich powiatów, Ty decydujesz.

  Na jakich urządzeniach będzie wyświetlana moja reklama?

  Na wszystkich. Stacjonarnie na komputerze i mobilnie w komórce i tablecie. Jedyny wyjątek stanowi specjalna, uproszczona wersja witryny czyli przyśpieszone strony mobilne AMP.

  Czy mogę zmieniać swoją reklamę w trakcie emisji?

  Nie. Jeśli chcesz zmieniać swoją reklamę co jakiś czas, rozważ wykupienie reklamy na krótszy termin a po zakończeniu emisji podeślij nam nową. Jeśli natomiast chcesz zareklamować kilka różnych usług lub produktów, możesz wykupić kilka reklam.

  Jak zamówić reklamę w Regioneo.pl za 1 zł netto dziennie?

  Skorzystaj z powyższego formularza, opłać zamówienie (szczegóły otrzymasz w e-mailu zwrotnym) i gotowe. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania lub problemy pisz śmiało na email: kontakt@especo.pl