W ostatnim czasie na ulicach miasta doszło do szeregu uszkodzeń mienia – zarysowania powłok lakierniczych pięciu pojazdów. Porysowane auta w centrum Gorzowa zgłosili policji ich właściciele, a funkcjonariusze przystąpili do śledztwa w tej sprawie. W trakcie postępowania zabezpieczono nagranie z kamer monitoringu miejskiego, na którym widać sprawcę.

Porysowane auta w centrum Gorzowa.
fot. KMP w Gorzowie Wlkp.

Szkody wyrządzone pięciu pojazdom na ulicy Nadbrzeżnej, Strzeleckiej, Młyńskiej oraz Starej wyceniono na około 30 tysięcy złotych. Policjanci apelują do wszystkich, którzy zostali pokrzywdzeni, aby zgłosili się na komisariat Policji i pomogli w ustaleniu sprawcy. Jednocześnie prokurator rejonowy postanowił opublikować nagranie z kamer monitoringu miejskiego, aby zwiększyć szanse na zidentyfikowanie osoby, która wyrządziła szkody.

Zobacz:   Popękane ramy, dziury i rdza - te naczepy nie powinny znaleźć się na drodze

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę widocznego na nagraniu lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące sprawy, proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego pod numerem telefonu 47 791 21 11. Policja apeluje o współpracę i liczy na pomoc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa.

Komentarze