Policja szuka świadków wypadku do którego doszło w poniedziałek, 27 marca, na drodze S3 między Skwierzyną a Gorzowem Wielkopolskim.

Policja szuka świadków wypadku na drodze S3 między Skwierzyną a Gorzowem Wielkopolskim
fot. Lubuska Policja

Do wypadku doszło 27 marca 2023 roku około godziny 9:10 na drodze ekspresowej S3, w wyniku zdarzenia pasażerowie jednego z pojazdów doznali obrażeń ciała. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki MAN uderzył w dwa busy marki Fiat Ducato, które stały na pasie awaryjnym, a następnie przebił barierki ochronne.

Policja szuka teraz świadków, którzy byli na miejscu wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w śledztwie, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 79 127 14 lub osobiste stawiennictwo w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Wyszyńskiego 122.

Zobacz:   Popękane ramy, dziury i rdza - te naczepy nie powinny znaleźć się na drodze

Policja szuka świadków wypadku na drodze S3

Wypadek drogowy, do którego doszło na drodze ekspresowej S3 między Skwierzyną a Gorzowem Wielkopolskim w poniedziałek, 27 marca 2023 roku, jest obecnie badany przez policję. Kierowca ciągnika siodłowego marki MAN uderzył w dwa busy marki Fiat Ducato, które stały na pasie awaryjnym, a następnie przebił barierki ochronne. Pasażerowie jednego z busów doznali obrażeń ciała. Policja prosi świadków o pomoc w ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

Komentarze