We wtorek, 19 września, padła główna wygrana Ekstra Pensji w Nowej Soli. Jeden z graczy postanowił spróbować swojego szczęścia i teraz nie musi się martwić o pensję przez następne 20 lat.

Główna wygrana Ekstra Pensji w Nowej Soli. Szczęśliwiec będzie dostawał 5 tys. złotych co miesiąc przez 20 lat
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Unsplash

Szczęśliwy gracz postawił na Ekstra Pensję w punkcie LOTTO przy ul. 1 Maja A-D lok. U1 kl. B w Nowej Soli (Żabka). To dokładnie tam padła główna wygrana Ekstra Pensji w Nowej Soli, która rozpala wyobraźnię niejednego miłośnika gier losowych. Zwycięzca zagrał na zasadzie chybił-trafił.

Główna wygrana Ekstra Pensji w Nowej Soli

Losowanie, które zadecydowało o jego losie, odbyło się 19 września i przyniosło następujące szczęśliwe liczby: 5, 29, 30, 31, 32 i 2. To zestawienie cyfr otworzyło przed nim możliwość regularnego otrzymywania 5000 złotych co miesiąc przez dwie dekady. To bez wątpienia ogromna suma, która może pozwolić na spełnienie wielu marzeń i zapewnić stabilność finansową na długi czas.

Zobacz:   Velo Sprotavia prawie gotowa

Należy podkreślić, że gra w Ekstra Pensję to nie tylko szansa na wygraną w postaci 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat. Gracze mają również możliwość zwiększenia swoich stawek, co może skutkować jeszcze wyższymi nagrodami, sięgającymi nawet 50 000 złotych co miesiąc przez dwa dziesięciolecia. Opcje x2, x5 i x10 pozwalają na dostosowanie gry do swoich preferencji i ambicji.

Jeśli teraz rozważasz, czy warto spróbować swojego szczęścia w Ekstra Pensji, to z pewnością warto odwiedzić stronę Lotto, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat gry oraz zasady uczestnictwa. W Ekstra Pensję, można też zagrać w kolekturach.

Komentarze