Fundacja Mam Marzenie to znana w całej Polsce organizacja pożytku publicznego. Od 20 lat spełnia marzenia chorych dzieci, dodając im sił do walki o zdrowie. Obecnie szuka wolontariuszy do zespołu w Zielonej Górze.

Fundacja Mam Marzenie szuka wolontariuszy i zaprasza chętnych na spotkanie w Zielonej Górze
Fragment plakatu. Materiały prasowe – fot. Fundacja Mam Marzenie

Naszymi podopiecznymi są dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. Spełnienie marzeń, często tych najskrytszych i najbardziej wytęsknionych, daje im radość, nadzieję na przyszłość i siłę do walki o zdrowie – opowiada Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji. – Piękne i niezapomniane chwile przeżywają także wolontariusze. Dzielenie się dobrem
przynosi ogromną satysfakcję i sprawia, że uczymy się wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka i lepiej rozumiemy świat. Dzięki temu łatwiej pokonujemy wszelkie przeszkody i trudności
.

Będąc wolontariuszem, w ciekawy i twórczy sposób spędza się czas oraz nawiązuje nowe przyjaźnie. Praca przy ciekawych i ambitnych projektach wspomaga też rozwój kariery zawodowej. Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie uczą się m.in. pracy zespołowej, komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów i zarządzania zadaniami.

Zobacz:   Robot Da Vinci będzie operował w Zielonej Górze

Na spotkaniu 23 listopada dowiecie się więcej o tym, jak działamy na co dzień. Poznacie nas bliżej, posłuchacie wzruszających historii dzieci, których marzenia już udało się zrealizować – mówi Aleksandra Bieg, która sama też jest wolontariuszką. – Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i będziemy mogli razem nieść pomoc podopiecznym z regionu zielonogórskiego. Do zobaczenia!

Wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie może zostać każdy, kto ma otwarte serce, pozytywne nastawienie i chce pomagać dzieciom niezależnie od wykonywanego zawodu. Spotkanie kandydatów odbędzie się 23 listopada o godz. 18.00 w hotelu Ruben, al. Konstytucji 3 Maja 1 w Zielonej Górze.

Komentarze