Od 12 marca 2023 roku, na terenie województwa lubuskiego zmieni się rozkład jazdy pociągów. Informacja ta została przekazana przez oficjalny komunikat wydany przez przewoźnika POLREGIO. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 10 czerwca 2023 roku.

Nowy rozkład jazdy pociągów na terenie woj. lubuskiego. Od kiedy?
fot. Regioneo.pl

Dla wszystkich podróżnych, którzy planują korzystać z usług kolejowych na terenie województwa lubuskiego, istotne jest dokładne zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy. POLREGIO zachęca wszystkich pasażerów do skorzystania z infolinii, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o nowych godzinach odjazdów i przyjazdów pociągów. Numer telefonu infolinii to 22 474 00 44 i jest ona czynna całą dobę.

Zobacz:   Loko-Piknik w Żaganiu. Kolejowe święto dla pasjonatów kolejnictwa

Przewoźnik przypomina również, że w przypadku korzystania z Zastępczej Komunikacji Autobusowej, obowiązują pewne ograniczenia dotyczące przewozu rowerów i wózków. Przed wsiadaniem do autobusu warto upewnić się, czy można zabrać ze sobą wszelkie niezbędne rzeczy.

Szczegółowe informacje na temat zmian w rozkładzie jazdy pociągów na terenie województwa lubuskiego, można znaleźć na plakatach stacyjnych oraz na stronach internetowych POLREGIO i PKP PLK S.A. W sekcji Do pobrania znajdują się również tabele z liniowymi rozkładami jazdy, które obowiązywać będą od 12 marca 2023 roku.