Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia zachęca do okazywania sąsiedzkiej solidarności. Kupujmy od lokalnych producentów na Bazarku Lubuskim – grupie stworzonej na Facebooku, gdzie można znaleźć wyjątkowe produkty z regionu.

Kupujmy od lokalnych producentów. Do wygrania zestaw produktów regionalnych
fot. LCPR, Bazarek Lubuski

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego to jednostka zrzeszająca producentów produktów regionalnych, lokalnych, rękodzielników i usługodawców związanych z branżą. Na początku roku, uruchomiło na Facebooku grupę Bazarek Lubuski, który był odpowiedzią na wybuch epidemii koronawirusa i załamanie sprzedaży. Platforma skraca łańcuch między producentem a klientem, promuje lubuskich dostawców oraz ułatwia nabycie ich produktów klientom. Bazarek Lubuski szybko zyskał popularność oraz uznanie.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Bazarek Lubuski – konkurs

Aktualnie warto zapoznać się z ofertą świąteczną. Kupujmy produkty regionalne od lokalnych producentów, bo LCPR organizuje konkurs na Ulubionego Producenta Lubuskiego. Udział może wziąć każdy a zasady są proste. Do wygrania są zestawy produktów regionalnych.

Jak wziąć udział w konkursie na Bazarku Lubuskim?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego kupuję produkty regionalne? oraz wskazać producenta, którego darzymy największym uznaniem i zaufaniem. Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy do 11 grudnia 2020. Regulamin konkursu i wszystkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego i na Facebooku. 

Jak kupować na Bazarku Lubuskim?

Sprzedający zamieszczają wpis z ofertą produktów na sprzedaż i podają swój numer telefonu. Koniecznie zamieszczając przy tym tag #sprzedam. Kupujący zamieszczają wpis z chęcią zakupu produktów i podają swój numer telefonu. Koniecznie zamieszczając tag #kupię. Dostawa powinna odbywać się z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa pod drzwi lub pod furtkę. Rozliczenie najlepiej kartą lub przelewem – w ostateczności gotówką.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz