Coroczne aukcje WOŚP, są już nieodłącznym elementem każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku z Orkiestrą gra również Lubuskie, który tym razem licytuje Winny spacer i lunch z marszałek Elżbietą Anną Polak.

Aukcje WOŚP: Wylicytuj winny spacer po polskiej Toskanii z marszałek Elżbietą Anną Polak
fot. Pixabay

Województwo lubuskie wystawiło w tym roku na aukcje WOŚP Winny spacer i lunch z marszałek Elżbietą Anną Polak. Marszałek województwa lubuskiego jako, że jest pasjonatką winiarstwa, zaprasza na spacer w samym sercu największej winnicy samorządowej w Polsce, podczas którego, opowie o historii lubuskiego winiarstwa.

Aukcje WOŚP: wylicytuj winny spacer z marszałek

W ramach jednodniowej winoterapii zwycięzca licytacji będzie miał zapewnione nie tylko niezapomniane widoki i wrażenia z regionu, który nie bez powodu nazywany jest polską Toskanią, ale również doznania smakowe bo po spacerze marszałek Elżbieta Anna Polak zaprasza na niezwykłą lubuską ucztę. Do tego na zwycięzcę czego degustacja regionalnych przetworów. Brzmi smacznie? Licytować można na Allegro, aukcja dostępna jest pod tym linkiem.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku pod hasłem Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zebrane środki zostaną wykorzystane na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.