Przed nami kolejny Plebiscyt Sportowy Gazety Lubuskiej – impreza z długą tradycją, która do tej pory pomagała wyłonić najlepszych sportowców minionego roku.

58. Plebiscyt Sportowy Gazety Lubuskiej wyłoni najlepszych zawodników i trenerów dekady
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Tegoroczny 58. Plebiscyt Sportowy Gazety Lubuskiej, przebiegnie w zmienionej formule a gala, ze względu na pandemię, zostanie wyemitowana w formie wideo. Organizatory podkreślają, że w ubiegłym roku pandemia mocno ograniczyła możliwości organizacji zawodów i zdobywania sportowych laurów, dlatego w tym roku przyjęto formułę o dłuższej perspektywie czasowej.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

W 58. Plebiscycie Sportowym GL, głosami czytelników wyłonieniu zostaną Sportowcy Dekady, Trener Dekady i Drużyna Dekady. Nagrodzeni zostaną także działacze i sportowe talenty z regionu. Jedną z nagród – dla Najlepszego Zawodnika Dekady Województwa Lubuskiego, ufundował Urząd Marszałkowski, który jest strategicznym partnerem plebiscytu. Swoje nagrody przyzna również konkursowa kapituła.

📎  Premier Mateusz Morawiecki w Zielonej Górze i na pikniku w Swarzynicach

Relację z gali, podczas której zostaną zaprezentowani wszyscy laureaci w każdej kategorii, będzie można obejrzeć w piątek, 19 lutego, po godzinie 19-tej na portalu internetowym gazety.

Polecamy: Odzież i sprzęt sportowy w dobrych cenach dostępne online w GO Sport

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz