Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wielkopolskim wyznaczył 5 tys. złotych nagrody za informację, która pomoże w ujęciu osoby odpowiedzialnej za podpalenia w Ulimiu.

Podpalenia w Ulimiu: Policja wyznaczyła 5 tys. zł nagrody za pomoc w ujęciu podpalacza
fot. KMP w Gorzowie Wlkp.

Gorzowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kilku podpaleń, które miały miejsce w miejscowości Ulim (powiat gorzowski). W okresie od 22 czerwca do 29 lipca br. doszło do kilku podpaleń w obrębie ul. Rubinowej oraz ul. Granitowej, gdzie zniszczeniu przez ogień uległo mienie znajdujące się na terenie jednej z posesji.

Podpalenia w Ulimiu: Policja wyznaczyła nagrodę za pomoc w zatrzymaniu podpalacza

Gorzowska Policja prowadzi w tej sprawie intensywne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności podpaleń oraz zatrzymania podpalacza. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy proszone są o kontakt z gorzowską policją, osobiście przy ul. Wyszyńskiego 122 lub telefonicznie pod numerem 690 106 545.

Dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa, Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wielkopolskim wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. złotych. Funkcjonariusze zapewniają, że gwarantują wszystkim rozmówcom pełną anonimowość.