Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył kilka samochodów. Mężczyzna, który wybijał szyby w zaparkowanych samochodach, został zatrzymany niedaleko stacji paliw. Był agresywny, nie chciał współpracować. Policjanci na miejscu ustalili, że doszło do uszkodzenia 8 zaparkowanych pojazdów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Wybijał szyby w autach, wyrywał lusterka, uszkodził karoserię. 28-latka szybko zatrzymano
fot. KMP w Gorzowie Wlkp.

Policyjny patrol, skierowany w poniedziałek, 1 listopada, przed godziną 2 na ulicę Pomorską Zatrzymał agresywnego 28-latka, który zniszczył kilka samochodów. Mundurowych powiadomił świadek, który z parkingu słyszał dźwięk tłuczonego szkła. Zatrzymany mężczyzna odpowiadający rysopisowi nie chciał współpracować i nie wykonywał poleceń.

Gorzów Wlkp.: 28-latek wybijał szyby w autach i uszkodził samochody na parkingu przy Pomorskiej

Po powrocie policjantów na parking, okazało się, że łącznie wandal uszkodził 8 samochodów. Mężczyzna powybijał szyby w autach, część z nich miała urwane lusterka lub uszkodzoną karoserię. Na miejsce wezwano także śledczych, którzy wykonali oględziny aut.

Zobacz:   Czy Gorzów Wielkopolski zmieni nazwę? Chce tego część mieszkańców

Zatrzymany mężczyzna nie chciał podać swoich danych osobowych, a podczas całej interwencji był agresywny. Kolejnego dnia zatrzymany 28-latek nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty zniszczenia pojazdów. Kolejne może usłyszeć, gdy właściciele pojazdów wycenią swoje straty.

Polecamy: Helpfind – sprawdź czy należy Ci się odszkodowanie lub dopłata