Koncert Wiedeński z Gwiazdami w Gorzowie Wielkopolskim to unikalny międzynarodowy projekt muzyczny AVIP Group – Woytek Mrozek Production. W programie udział wezmą międzynarodowi artyści – znani polskiej i międzynarodowej publiczności a wśród nich nie zabraknie największego amanta polskich i europejskich sal koncertowych Bogusława Morki, który jest świetny w każdym repertuarze oraz niezaprzeczalnym numerem jeden wśród tenorów.

Koncert Wiedeński z Gwiazdami w Gorzowie Wielkopolskim
Materiały organizatora – fot. KupBilecik.pl

Już w sobotę, 26 lutego, odbędzie się Ekskluzywny Koncert Wiedeński z Gwiazdami w Gorzowie Wielkopolskim podczas którego artyści wykonają w asyście Międzynarodowej Woytek Mrozek Chamber Orchestra z sekcją pod dyrekcją Maestro Woytka Mrozka największe światowe przeboje. To klimatyczna, muzyczna pdróż dla wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki. W repertuarze między innymi: Wielka sława to żart Lat dwadzieścia miał mój dziad z Ptasznika z Tyrolu Usta milczą dusza śpiewa – z operetki Wesoła Wdówka Aria Adeli z Zemsty Nietoperza Graj Cyganie z operetki Hrabina Marica Kiedy skrzypki grają z Cygańskiej Miłości Granada, O sole mio i wiele innych muzycznych niespodzianek.

Zobacz:   Masowe kontrole trzeźwości na lubuskich trasach. W 2 godziny zatrzymano kilkunastu pijanych kierowców

Podczas koncertu wystąpią VIVA Wiedeń – VIVA Broadway, Woytek Mrozek dyrygent/producent, Agata Sava mezzosoprano, Agnieszka Grabowska sopran, Bogusław Morka tenor, Sylwester Targosz Szalonek tenor, Ladies Trio wokal, Pavlo Ilnytskyy wokal, Woytek Mrozek Chamber Orchestra.

Koncert Wiedeński z Gwiazdami w Gorzowie Wielkopolskim to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię wykonawców-solistów, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i autentyczny sceniczny wizerunek. To wydarzenie dla wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Zobacz:   Nocny Pościg w Gorzowie: Nietrzeźwy kierowca Zatrzymany po brawurowej ucieczce. Był poszukiwany

Charakterystycznym dla Koncertu Wiedeńskigo z Gwiazdami jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej a także wirtuozeria instrumentalna. Zespół tworzą świetnie wykształceni artyści, którzy są laureatami prestiżowych – międzynarodowych konkursów wokalnych a także showów telewizyjnych takich jak np. Mam Talent, Voice of the Ukraine. 

Bilety na koncert w Gorzowie Wielkopolskim są do nabycia w portalu Regioneo.pl w zakładce Wydarzenia lub na stronie KupBilecik.pl.