Przez dwa dni trwały poszukiwania zaginionego 29-latka. W akcji brali udział policjanci, żołnierze, strażacy, służby leśne i okoliczni mieszkańcy. To duża grupa osób, która prowadziła poszukiwania na lądzie, z wody i z powietrza.

Dwudniowe poszukiwania zaginionego 29-latka zakończone. Mężczyzna wrócił do domu
fot. KMP w Gorzowie Wlkp.

Przez dwa dni trwały poszukiwania zaginionego 29-latka, który w niedzielę, 24 lipca, wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dla gorzowskich funkcjonariuszy ogłoszono alarm, a do pracy stawili się policjanci mający dzień wolny. Nad ustaleniem miejsca pobytu 29-latka pracowały służby kryminalne, które sprawdzały adresy, pod którymi zaginiony mógłby przebywać. 

W okolicach miejsca zamieszkania i w wyznaczonych rejonach policjanci prowadzili poszukiwania w lasach i na polach. W poniedziałek przez kilkanaście godzin w ogromnym upale służby pracowały, by jak najszybciej dotrzeć do zaginionego. W działaniach brały udział strażackie łodzie oraz policyjny, specjalistyczny sprzęt – bezzałogowe statki powietrzne i dron podwodny. We wtorek do pomocy ruszyli także żołnierze z jednostki w Międzyrzeczu. W poszukiwania zaangażowały się także służby leśne i mieszkańcy okolic.

Zobacz:   Słubice: Zaginęła Monika Górzycka

Poszukiwania zaginionego 29-latka zakończyły w nocy z wtorku na środkę, mężczyzna powrócił do miejsca zamieszkania.