W roku 2022 na kolejne koncerty powrócił do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem „Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” występuje SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszy im orkiestra symfoniczna 'Orion’. Na koncercie w Gorzowie Wlkp. usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie „Metallica S&M”.

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w gorzowskim amfiteatrze
fot. KupBilecik.pl

Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. W Polsce zagrali już ponad 50 razy. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki.

Zobacz:   Nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki czujności policjanta po służbie. Wcześniej spowodował kolizję

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w gorzowskim amfiteatrze to blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu. Po doskonale przyjętych trzech trasach koncertowych, 13 sierpnia 2022 muzycy wystąpią ponownie w Gorzowie Wielkopolskim, tym razem w nowym Amfiteatrze w Parku Siemiradzkiego przy ul. Drzymały 26. Początek koncertu o 20:30 13 sierpnia 2022. Wejście od 19:30, start 20:30. Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie KupBilecik.pl