W Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się wyjątkowy koncert symfoniczny poświęcony jednemu z największych zespołów w historii muzyki – ABBA. Ta szwedzka grupa muzyczna stała się symbolem lat ’70, była głównym towarem eksportowym Szwecji i na podstawie ich muzyki napisano musical, który doczekał się ekranizacji.

Koncert ABBA Symfonicznie w Gorzowie Wlkp.
Koncert ABBA Symfonicznie w Gorzowie Wlkp. – fot. KupBilecik.pl

Koncert ABBA Symfonicznie w Gorzowie Wlkp.

Wszyscy, którzy bawili się przy muzyce zespołu Boney-M czy Modern Talking, również odnajdą się znakomicie w atmosferze koncertu: obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj, bo przecież „szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci”, jak głosi piosenka „Felicità” – największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru.

Zobacz:   Rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego? Jest poszukiwany za oszustwo w Gorzowie Wlkp.

Na scenie wystąpi chór, balet, orkiestra i soliści, a repertuar koncertu obejmie nie tylko piosenki ABBA, ale także utwory innych artystów, takich jak Tom Jones, Adriano Celentano, Dean Martin, Donna Summer, Earth Wind & Fire, Boney M, Queen, Sting czy R.Parker.

Koncert ABBA Symfonicznie w Gorzowie Wlkp. odbędzie się już 31 stycznia 2023 roku w Filharmonii Gorzowskiej. Bilety są dostępne do nabycia na stronie KupBilecik.pl