Biesiada Śląska w Kłodawie to wyjątkowa okazja do posłuchania świetnej muzyki, zabawy i rozrywki. W tym wyjątkowym koncercie wystąpią dwie znakomite grupy muzyczne – Grupa Fest oraz Zespół Metrum.

Biesiada Śląska w Kłodawie
Biesiada Śląska w Kłodawie – fot. KupBilecik.pl

Grupa Fest powstała w 2008 roku i od tego czas zdobyła już pięć płyt, a ich pierwsza płyta „Przed Siebie” wydana w 2010 roku, przyniosła im wielki sukces. Ich przeboje zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierów, a piosenki „Przed Siebie” oraz „Nima jak u teścia” znalazły się na czołowych miejscach na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Z kolei Zespół Metrum tworzą Teresa Dzięcioł i Marek Halup, którzy od 1998 roku występują w składzie Teresa Dzięcioł – vocal i Marek Halup – vocal i gitara. Oboje posiadają profesjonalne przygotowanie muzyczne, Teresa jest absolwentką średniej szkoły muzycznej w klasie śpiewu solowego w Katowicach, a Marek przez długi czas grał na instrumentach klawiszowych, akordeonie i gitarze w międzynarodowym Big-Bandzie w Niemczech. Zespół Metrum prezentuje najwyższy poziom warsztatowy i wykonuje muzykę popularną, wykonując międzynarodowe standardy w 5 językach. Ich własne kompozycje są zawsze znakomicie zaaranżowane.

Biesiada Śląska w Kłodawie to wyjątkowa okazja do posłuchania świetnej muzyki, zabawy i rozrywki. Gwiazdy śląskiej telewizji wystąpią już 3 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury. Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie KupBilecik.pl

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz