20-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń twarzy po tym, jak został zaatakowany przez kilka osób. Brutalne pobicie w Gorzowie Wielkopolskim wstrząsnęło mieszkańcami.

Brutalne pobicie w Gorzowie Wlkp. Sprawcy wszystko nagrali telefonem
fot. KWP w Gorzowie Wlkp.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 marca, około godziny 18 w okolicach mostu Lubuskiego. 20-latek miał widoczne rozległe obrażenia twarzy. Jak relacjonował, zaatakowało go kilka znanych mu osób. Sytuacja miała mieć miejsce dwukrotnie w krótkim odstępie czasu. Po pobiciu, podejrzani natychmiast uciekli, jednak dzięki szybkiemu działaniu funkcjonariuszy, udało się zatrzymać cztery osoby, w tym jednego nieletniego.

Brutalne pobicie w Gorzowie Wlkp.

Według ustaleń prokuratury, pobicie zostało zarejestrowane telefonem. Na nagraniu widać, jak pokrzywdzony był brutalnie atakowany. Podejrzani uderzali go po całym ciele, a także kopali w głowę. Materiał ten jest kluczowym dowodem w postępowaniu.

Zobacz:   Punkty doradczo-informacyjne dla cudzoziemców w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim

W sprawie zatrzymanego 16-latka sąd rodzinny zdecydował o umieszczeniu go na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich. Natomiast dwaj 18-latkowie i 21-latek – zostali tymczasowo aresztowani na wniosek prokuratury. W sobotę, 11 marca, sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą w odosobnieniu.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz