Schorowana 86-latka wyszła z domu, a jej zaginięcie zgłosili zaniepokojeni bliscy. Zdezorientowaną kobietę na przejściu dla pieszych na ruchliwej drodze zauważył policjant po służbie.

zaginiona
fot. Policja.pl

Gorzowscy policjanci informacje o zaginięciu kobiety otrzymali w czwartek, 25 czerwca, po godzinie 18. Bliscy informowali, że 86-latka jest schorowana i może mieć problem z orientacją. Z domu mogła wyjść kilkadziesiąt minut wcześniej. Po kilku informacjach było wiadomo, że trzeba działać szybko, by starsza kobieta nie zdążyła zbyt daleko odejść.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Zaginiona kobieta odnaleziona na ruchliwej ulicy

Kiedy policjanci rozpoczęli poszukiwania pojawiła się informacja o zdezorientowanej kobiecie, na którą natrafił policjant kryminalny ze Skwierzyny. Był po służbie kiedy na przejściu dla pieszych, na ruchliwej ulicy Walczaka, zauważył starszą kobietę. Jej zachowanie od razu go zaniepokoiło i postanowił to sprawdzić. Po kontakcie z kolegami z Gorzowa szybko okazało się, że jest to 86-latka, która wyszła z domu i nie potrafiła samodzielnie do niego wrócić. Na miejscu pojawił się patrol i bliscy kobiety. Kobieta cała i zdrowa mogła wrócić do domu.

📎  Podział środków unijnych: Minister Buda spotka się z marszałkiem. "Presja ma sens"