Fundacja Rozwoju Holistycznego zaprasza wszystkich Lubuszan zainteresowanych kwestią ochrony środowiska na wydarzenie I Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych.

Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych
Materiały prasowe – fot. Milena Sieradzka, Fundacja Rozwoju Holistycznego

Podczas trwania Lubuskiej Gali Eko Pozytywnie Zakręconych chcemy wzmocnić i pokazać pozytywne postawy ekologiczne wśród młodego pokolenia lubuszan, stworzyć modę na promowanie wśród młodzieży postaw sprzyjających trosce o środowisko.

Lubuską Galę Eko Pozytywnie Zakręconych poprzedził konkurs skierowany do lubuskich szkół angażujących się w działania proekologiczne na terenie województwa lubuskiego. Wyłoniliśmy 9 laureatów, których inicjatywy okazały się wyjątkowo ciekawe, a ich sylwetki i działania zostaną zaprezentowane podczas gali. Zależy nam na nadaniu wysokiej rangi wydarzeniu, aby odpowiednio docenić młodych angażujących się w działania proekologiczne oraz ich opiekunów.

Zobacz:   Kryzys demograficzny jako wyzwanie dla polityki spójności. Analiza na Dzień Babci i Dziadka

I Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych

Ze względu na zaistniałą sytuację sanitarną związaną z pandemią koronawirusa, organizowana przez nas Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych odbędzie się w formie online. I Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych odbędzie się 16 października 2020r. o godzinie 12:00 w formie transmisji live na fanpage Fundacja Rozwoju Holistycznego na Facebooku.

Forum jest realizowane w ramach projektu „Lubuska Gala Eko Pozytywnie Zakręconych” dzięki dofinansowaniu województwa Lubuskiego z Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych.