W sobotę, 28 listopada, ruszyło lodowisko Słowianki. Słowianka zapowiada, że nie zabraknie w tym sezonie zabaw i konkursów z nagrodami ani na tafli ani w mediach społecznościowych. W tym roku będzie jednak inaczej niż zwykle bo pasję jeżdżenia na łyżwach, będziemy musieli pogodzić z reżimem sanitarnych i obostrzeniami.

Lodowisko Słowianki już otwarte
fot. Pixabay

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 ustanawiającym nowe obostrzenia od 28 grudnia do 17 stycznia, obiekty sportowe tj. baseny oraz lodowisko, będą zamknięte.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Lodowisko Słowianki – godziny otwarcia

Lodowisko Słowianki w Gorzowie czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 16-21, natomiast w weekendy, dni świątecznie i ferie (poza dniami nauki szkolnej) w godzinach 9-21.

Godziny dla zaawansowanych

Nowość która pojawi się w sezonie 2020/21, to dodatkowe godziny dla zaawansowanych. Pilotażowy projekt dla osób z zaawansowanymi umiejętnościami łyżwiarskimi, przewiduje dodatkową godzinę w każdy poniedziałek w godz. 21-22. Start zaplanowany jest w poniedziałek 28 grudnia.

Jakie obostrzenia obowiązują na lodowisku Słowianki?

Maksymalna ilość osób przebywających w strefie płatnej to 80. Na tafli lodowiska może przebywać jednocześnie 70 osób. Obowiązują zasady zachowania dystansu społecznego. Musimy pamiętać również o obowiązku zakrywania ust i nosa w całym obiekcie oraz o dezynfekcji rąk i sprzętu. W każdym przypadku należy również bezwzględnie stosować się do poleceń personelu.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz