Kierowca osobowego Saaba na jednym z gorzowskich parkingów, próbował wyjechać na ulicę. Niestety był tak pijany, że podczas swoich manewrów kilkukrotnie uderzył w mur. Na sytuację zareagował policjant ze strzeleckiej dochodzeniówki, który akurat był w pobliżu, i przerwał przerwał jazdę pijanemu kierowcy.

Policjant przerwał jazdę pijanemu kierowcy, który kilkukrotnie uderzył w mur wyjeżdżając z parkingu
fot. Policja

Funkcjonariusz strzeleckiej dochodzeniówki, który w poniedziałek, 25 stycznia, przerwał jazdę pijanemu kierowcy na jednym z gorzowskich parkingów, był po służbie. Saab zwrócił jego uwagę, bo kierowca miał duże problemy z wyjechaniem z parkingu. Kiedy cofał uderzył w mur tyłem samochodu. Nieudane manewry powtórzył jeszcze dwa razy uderzając w murek kolejne dwa razy.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
Zobacz:   Śmiertelny wypadek w Mostkach. Dostawcze Ducato dachowało przez 100 metrów

Kiedy kierowcy udało się już wyjechać na ulicę, jego auto nagle zatrzymało się. Mężczyzna siedzący za kierownicą próbował nieudolnie ruszyć w dalszą drogę, jednak mimo włączonego silnika i wciskania pedału gazu kierowcy nie udało się ruszyć z miejsca. Widząc całą sytuację policjant ze Strzelec Krajeńskich podbiegł do mężczyzny a wtedy okazało się, że kierowca ma problemy z logicznym wysłowieniem się.

Interweniujący po służbie policjant zauważył przejeżdżający patrol drogówki więc poprosił o pomoc. Badanie policyjnym alkomatem wykazało dwa promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz:   Pościg w Strzelcach Krajeńskich. Pijany 20-latek rozbił się o betonowe donice