Gorzowscy policjanci wspólnie z prokuraturą rejonową wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego Honda wjechała do Warty. W pojeździe, który wywrócił się na dach, zostało znalezione ciało młodego mężczyzny.

Honda wjechała do Warty w Gorzowie Wielkopolskim. W środku znaleziono ciało
fot. Policja

O aucie, które znajduje się w Warcie i jest odwrócone kołami do góry powiadomił w czwartek, 28 stycznia, przypadkowy przechodzień. Na miejscu pojawili się policjanci, niezbędna była pomoc strażaków. Po wyciągnięciu pojazdu na brzeg okazało się, że znajdują się tam zwłoki mężczyzny. Teren zdarzenia został zabezpieczony, by śledczy mogli wykonywać niezbędne czynności procesowe.

Jeszcze na miejscu udało się ustalić dane mężczyzny, który znajdował się w Hondzie. Okazało się, że jest to 22-latek. Jego ciało zostało przez prokuratora zabezpieczone do sekcji. Zadaniem funkcjonariuszy jest teraz odtworzenie przebiegu zdarzenia.

Zobacz:   Gorzów Wlkp.: Wojewoda spotkał się z przedszkolakami

Śledczy wyjaśniają jak Honda wjechała do Warty?

Gorzowska policja prowadzi czynności procesowe, zabezpieczają wszelkie ślady, które będą pomocne w ustaleniu przebiegu zdarzenia w wyniku którego Honda wjechała do Warty. Prawdopodobnie doszło do tego kilka godzin przed zauważeniem pojazdu przez przechodnia. Policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć moment zdarzenia, aby skontaktowały się z funkcjonariuszami komendy miejskiej – każda informacja może być cenna i przybliży do wyjaśnienia tej sprawy.