Gorzowscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego 80-latka, który po wyjściu ze szpitala nie wrócił do domu i nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony to Władysław Papis. Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania 80-latka, proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginął Władysław Papis. 80-latek po wyjściu ze szpitala nie dotarł do domu
fot. Policja

Z policyjnych ustaleń wynika, że Władysław Papis wyszedł w środę, 17 lutego 2020, z gorzowskiego szpitala przy ul. Dekerta i udał się w stronę ulicy Czartoryskiego. 80-latek nie dotarł jednak do domu, do tej pory nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Mężczyzna nie ma przy sobie telefonu.

Zaginiony Władysław Papis

  • Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała
  • ma 172 centymetry wzrostu
  • włosy krótkie, siwe
Zobacz:   Poszukiwania 85-latka. Wychłodzonego po nocy spędzonej w lesie seniora, odnaleziono kilka kilometrów od domu

Zaginiony miał na sobie długą, siwą kurtkę zimową bez kaptura, brązowa marynarka, koszulę w kratę, jasne spodnie garniturowe, czarne buty i kaszkiet z nausznikami.

Każda informacja na temat zaginionego może być niezwykle przydatna

Choć policyjny patrole prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego mężczyzny i sprawdzają miejsca, w których mógłby przebywać 80-latek, to do tej pory nie udało się go odnaleźć. Poszukiwania prowadzone są na terenie całego Gorzowa Wielkopolskiego. Sprawdzane są wszystkie uzyskane informacje, policjanci docierają do zapisów z monitoringu, które mogłyby wskazać, gdzie był mężczyzna.

Zobacz:   Poszukiwania 85-latka. Wychłodzonego po nocy spędzonej w lesie seniora, odnaleziono kilka kilometrów od domu

Ktokolwiek ma informację o miejscu przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numer alarmowy 112.