Nietrzeźwa kobieta miała ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 41-letnia kostrzynianka została zatrzymana po tym, jak jechała przeciwległym pasem ruchu wprost na inny pojazd. Dwóm mężczyznom z tego auta udało się zastawić jej drogę i zmusić ją do zakończenia jazdy. Kiedy wysiadła, miała problemy z utrzymaniem równowagi.

Kobieta miała ponad 4 promile
Badanie trzeźwości wykazało, że kobieta miała ponad 4 promile – fot. KMP w Gorzowie Wlkp., policja.pl

Policjanci z Kostrzyna nad Odrą w piątek, 2 kwietnia, przed godziną 17 otrzymali sygnał o nietrzeźwej kobiecie zatrzymanej przez dwóch mężczyzn po tym, jak jechała przeciwległym, lewym pasem. 41-letnią mieszkankę Kostrzyna nad Odrą czekają teraz kłopoty. Kobiecie zatrzymano jej prawo jazdy, usłyszy także zarzuty za jazdę w stanie nietrzeźwości. 

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
Zobacz:   Wniosek o odwołanie marszałek. Trzęsienie ziemi czy burza w szklance wody?

Policjanci którzy pojawili się na miejscu od razu wyczuli od niej alkohol. Ponieważ kostrzynianka miała problemy z utrzymaniem równowagi i rozmową z funkcjonariuszami wiedzieli, że wynik na alkomacie będzie pozytywny. Jednak nie spodziewali się, że urządzenie wskaże ponad 4 promile. Niecodziennie ktoś wsiada w takim stanie za kierownicę, a jeszcze rzadziej jest to kobieta.

Kobieta miała ponad 4 promile. Prawie wjechała w inne auto

Mężczyźni, którzy zgłosili zajście, przekazali policjantom, że 41-latka za kierownicą VW Golfa poruszała się przeciwległym pasem ruchu jadąc na wprost nich. Zorientowali się, że może być pijana i postanowili natychmiast zareagować. Zastawili kobiecie drogę, wymusili zatrzymanie się i wyłączenie silnika. Kiedy kobieta wysiadła z auta, mężczyźni do czasu przyjazdu policji pilnowali, by się nie oddaliła.

Zobacz:   Ciężarówka wywróciła się na S3. Droga była zablokowana kilkanaście godzin

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz