Policjanci Zespołu do spraw wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim poszukują kierującego pojazdem, który 5 stycznia 2022 roku około godziny 18:00 zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przy bloku numer 19 na ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim i był bezpośrednim świadkiem zdarzenia z udziałem pieszego, który znajdował się na przejściu. Policja szuka świadków, którzy mogą posiadać wiedzę na temat zaistniałej sytuacji.

Krosno Odrzańskie: Policja szuka świadków zdarzenia drogowego z udziałem pieszego
fot. Lubuska Policja

Funkcjonariusze KPP w Krośnie Odrzańskim prowadzą czynności w sprawie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, do którego doszło 5 stycznia około godziny 18-tej na przejściu dla pieszych przy bloku numer 19 na ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim, w rejonie skrzyżowania z ulicą Pułaskiego.

Policja szuka świadków tego zdarzenia i zwraca się z prośbą do kierującego pojazdem, który w tym czasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i był bezpośrednim świadkiem zdarzenia z udziałem pieszego, który znajdował się na przejściu, a także do osób, które mogą posiadać wiedzę, na temat zaistniałej sytuacji o kontakt z prowadzącym czynności pod numer telefonu 47 7945 224 lub 225.