Lubuscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania za zaginionym 69-letnim mężczyzną. Poszukiwany to Piotr Barszczewski, który jeszcze w sobotę o godzinie 11.11 kontaktował się z rodziną wysyłając zdjęcie z trasy przejazdu rowerem. Było to w miejscowości Pliszka. Niestety nikt nie wie, gdzie obecnie się znajduje.

Zaginiony Piotr Barszczewski
fot. Lubuska Policja

Według relacji bliskich Piotr Barszczewski wysłał zdjęcie około godz. 11:11 przy znaku przy wjeździe do miejscowości Pliszka (powiat krośnieński) od strony Zielonej Góry i na obecną chwilę nie wiadomo, gdzie może się znajdować. Ubrany był w t-shirt koloru niebieskiego i spodenki koloru czarnego.

Zobacz:   Pijany kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych. Miał 3 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

Zaginiony Piotr Barszczewski

Mężczyzna jechał rowerem od Zielonej Góry ul. Wyspiańskiego do Boczowa. Około godziny 11-12 był w Pliszce. Zaginiony ma 69 lat i 178 cm wzrostu. Jest szczupły, łysy nosi czapkę z daszkiem i okulary w białej oprawce.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu, proszone są o kontakt z Policją. Poszukiwania prowadzi kilka lubuskich jednostek m.in. Sulęcin, Zielona Góra oraz Krosno Odrzańskie.