Policjanci poszukują świadka wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 1 października 2022 roku na drodze wojewódzkiej numer 138, w pobliżu miejscowości Jaromirowice, gmina Gubin.

Wypadek w Jaromirowicach, Policja poszukuje świadka wypadku
fot. Lubuska Policja

Wypadek w Jaromirowicach: Policja poszukuje świadka wypadku

Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Gubinie poszukują świadka śmiertelnego wypadku, który w dniu 1 października 2022 roku poruszał się po drodze wojewódzkiej numer 138, w pobliżu miejscowości Jaromirowice na terenie gminy Gubin, samochodem osobowym nieustalonej marki – według opisów innych świadków typu VAN. Mężczyzna zatrzymał się na miejscu zdarzenia drogowego i z telefonu komórkowego kobiety, innego świadka zdarzenia, telefonicznie powiadomił o wypadku drogowym ze skutkiem śmiertelnym Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.  

Zobacz:   Porysowane auta w centrum Gorzowa. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Mężczyzna zgłaszający śmiertelny wypadek w Jaromirowicach proszony jest o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 79 45 427 lub Kierownikiem Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Gubinie: 47 79 45 430, 519 534 204.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz