Do 31 stycznia 2022 r., mieszkańcy mają możliwość zgłaszania propozycji projektów, które mogą mieć szansę na realizację w ramach Krośnieńskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Zgłoś pomysł na projekt w ramach Krośnieńskiego Obszaru Funkcjonalnego
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Do końca stycznia br. można zgłaszać propozycje projektów, które mają szansę na realizację w ramach Krośnieńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Aby zgłosić propozycję, wystarczy wejść na tę stronę i wypełnić krótką, anonimową ankietę. W ten sposób będzie możliwe poznanie pomysłów mieszkańców, które staną się inspiracją do wypracowania gotowych projektów strategicznych, mających najlepiej oddziaływać na całe Partnerstwo i mogących przynieść najlepsze skutki.

Zobacz:   T-Mobile zapowiedział wyłączenie sieci 3G w Lubuskiem. Kiedy i co to oznacza dla klientów?

Krośnieński Obszar Funkcjonalny to projekt, którego celem jest rozwój ponadlokalny, mający określać najważniejsze kierunki działań do podjęcia na tym obszarze w najbliższych latach. Partnerstwo Krośnieńskiego Obszaru Funkcjonalnego zawiązane zostało w ramach współpracy prowadzonej w projekcie Centrum Wsparcia Doradczego Plus. W partnerstwie biorą udział: Powiat Krośnieński, Miasto Gubin, Gmina Krosno Odrzańskie, Gmina Bobrowice, Gmina Bytnica, Gmina Dąbie, Gmina Gubin o statusie wiejskim i Gmina Maszewo.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz