Miasto Gubin ogłosiło nabór na warsztaty samoobrony dla kobiet w ramach projektu finansowanego z Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. To doskonała okazja dla kobiet, które chcą nauczyć się podstawowych technik samoobrony oraz wzmocnić swoją pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa.

Gubin: Warsztaty samoobrony dla kobiet - ruszył nabór
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Projekt zakłada utworzenie dwóch grup po 30 uczestniczek, dla każdej z nich przewidziane są 35 godzin zajęć z samoobrony. Warsztaty odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 18:00-19:30, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Kresowa 48). Pierwsza grupa rozpocznie zajęcia w maju, a druga w wrześniu.

Zobacz:   Ukradła portfel pozostawiony przy kasie. Sprawdza się stare porzekadło, że okazja czyni złodzieja

Każda kobieta zainteresowana udziałem w warsztatach powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na oficjalnej stronie miasta Gubin. Formularz należy odesłać na adres e-mail: zdrowerelacje@gubin.pl do 19 maja 2023 r., do godziny 12:00.

Organizowane w Gubinie warsztaty samoobrony dla kobiet są całkowicie bezpłatne, a ich celem jest wzmocnienie umiejętności samoobrony kobiet oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i ze względu na płeć w strefie transgranicznej. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów z zakresu samoobrony.

Komentarze