Przed nami okres Wszystkich Świętych, który oprócz zadumy i refleksji wiąże się również ze zwiększonym ruchem na drogach, zwłaszcza w okolicach cmentarzy. Zanim wyruszymy na groby bliskich warto pamiętać, że 1 listopada w rejonie cmentarzy będą obowiązywały ograniczenia i zmiany organizacji ruchu. Zobacz co się zmieni i jak dojechać na cmentarz w Krośnie Odrzańskim.

jak dojechać na cmentarz w Krośnie Odrzańskim
fot. Urząd Miejski w Krośnie Odrzańskim

Urząd Miejski w Krośnie Odrzańskim opublikował informacje o zmianach w organizacji ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego w Krośnie Odrzańskim w dniu Wszystkich Świętych – 1 listopada.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Pamiętajmy aby jadąc na cmentarz w Krośnie Odrzańskim, 1 listopada, uważnie patrzeć na znaki. W tym dniu ruch jednokierunkowy będzie obowiązywać na ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Metalowców w kierunku miejscowości Łochowice (na odcinku 2 km 350 m) oraz na ulicy Działkowca od strony miejscowości Bielów (od granicy administracyjnej miasta do skrzyżowania z ulicą Metalowców na odcinku 1 km). Nie zapominajmy również, że w sytuacji kiedy ruchem będzie kierował policjant, polecenia wydawane przez funkcjonariusza mają pierwszeństwo.

📎  Policjanci i miłośnik zwierząt uratowali lisa, który wpadł w sidła