Międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 137. Śmiertelny wypadek pod Międzyrzeczem zdarzył się pomiędzy miejscowościami Międzyrzecz – Pieski.

Śmiertelny wypadek pod Międzyrzeczem. Policja ustala przyczyne tragedii na trasie Międzyrzecz - Pieski
fot. KPP w Międzyrzeczu

Do tragedi doszło w czwartek, 20 stycznia, około godziny 13 na na drodzie wojewódzkiej nr 137 między Międzyrzeczem a Pieskami. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe, wyniku czego zginęła jedna osoba, a trzy zostały przetransportowane do szpitali z obrażeniami ciała. Droga na której doszło do wypadku była przez kilka godzin zablokowana a policja wyznaczyła objazdy.

Zobacz:   Pieski: Zaginiony 72-latek odnaleziony. Jego stan jest poważny

Wypadek pod Międzyrzeczem: Nie żyje kobieta

Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Opel z nieustalonych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym pojazdem marki Peugeot. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła paseżerka Peugota.

Na miejscu wypadku pracował prokurator oraz policjanci ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności procesowych, których celem jest wnikliwe wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia drogowego.