Mieszkańcy Międzyrzecza kolejny już raz wypełnili charytatywne serce na nakrętki w Międzyrzeczu ustawione przed Komendą Powiatową Policji. Wszystko po to, aby osoby potrzebujące pomocy, boleśnie dotknięte przez los miały nadzieję na lepsze jutro.

Serce na nakrętki
fot. Lubuska Policja

W tym mieście liczy się każda nakrętka. Lokalna społeczność oraz policjanci od dłuższego czasu pomagają zbierając plastikowe nakrętki i przekazując je na cele charytatywne. To już kolejne pełne serce na nakrętki w Międzyrzeczu, które niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro najbardziej potrzebującym. Napełnianie pojemnika było błyskawiczne a liczba zebranych nakrętek rosła w oczach.

Zobacz:   Mieszkańcy Międzyrzecza zapełnili kolejne serce na nakrętki

Charytatywna idea to wspaniała i darmowa możliwość z której każdy może skorzystać. Wystarczy jedynie segregować nakrętki z opakowań by następnie przekazać je do specjalnie przygotowanych pojemników na plastikowe nakrętki. Dzięki takiej postawie nie tylko pomagamy ale i dbamy o środowisko albowiem nakrętki zostaną poddane procesowi recyklingu. – informuje sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk z KPP w Międzyrzeczu.

W Międzyrzeczu charytatywna akcja trwa. Policjanci, pracownicy cywilni oraz lokalna społeczność nie zwalniają tempa.