Międzyrzeccy policjanci prowadzą intensywne poszukiwani 66-letniej kobiety, która wyszła z domu i nie nawiązała już kontaktu z rodziną. Zaginiona to Bożena Szwestko-Drzewiecka. 66-latka ostatni raz widziana była 20 września, około godziny 14:00 w rejonie wiaduktu przy drodze relacji Mędyrzecz-Skwierzyna.

Zaginiona Bożena Szwestko-Drzewiecka z Rojewa
fot. KPP w Międzyrzeczu

66-letnia Bożena Szwestko-Drzewiecka wyszła we wtorek, 20 września, z domu i do tej pory nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Po raz ostatni widziana była około godziny 14-tej w okolicach wiaduktu przy drodze relacji Międzyrzecz-Skwierzyna.

Zaginiona Bożena Szwestko-Drzwiecka, to mieszkanka miejscowości Rojewo. 66-latka jest niska, szczupła, ma długie czarne włosy spięte w kitkę. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę, bordowy długi sweter, getry w panterkę oraz trampki.

Zobacz:   Zaginęła 51-letnia Olga Ratajczak. Od soboty nie ma z nią żadnego kontaktu

Policjanci apelują do osób posiadających jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej kobiety aby skontaktowały się funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu pod nr telefonu 47 792 12 11, 47 792 12 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.