W Skwierzynie nastąpiły zmiany na stanowisku kierowniczym komisariatu policji. Nowy komendant komisariatu policji w Skwierzynie stanowisko objął 1 marca br. – został nim aspirant sztabowy Andrzej Maksymiuk.

Nowy komendant komisariatu policji w Skwierzynie asp. szt. Andrzej Maksymiuk
inspektor Paweł Rynkiewicz i aspirant sztabowy Andrzej Maksymiuk, nowy komendant komisariatu policji w Skwierzynie – fot. KPP w Międzyrzeczu

Oficjalne przywitanie nowego komendanta odbyło się w siedzibie jednostki, gdzie inspektor Paweł Rynkiewicz złożył gratulacje nowemu szefowi oraz wyraził swoje zaufanie do kontynuacji dotychczasowej, znakomitej współpracy z nadzorowaną jednostką.

Zmiana na stanowisku komendanta w skwierzyńskiej jednostce policji, zgodnie z zapewnieniem nowego szefa, ma być kontynuacją sprawdzonej i dobrej pracy. Nowy komendant komisariatu policji w Skwierzynie, aspirant sztabowy Andrzej Maksymiuk, ma za sobą wieloletnie doświadczenie w służbie, co daje pewność, że komisariat policji w Skwierzynie pozostanie w dobrych rękach.

Zobacz:   Ćwiczenia rotacyjne z Amerykanami

Nowy szef podkreślił, że pierwszy dzień w nowej jednostce to początek nowej historii, która opierać się będzie na współpracy i gotowości do stawiania czoła czekającym wyzwaniom.

1 komentarz

  1. To się jeszcze okaże czy nowy Komendant będzie podchodził do petentów z sercem i zrozumieniem jak poprzedni i czy będzie taki jak pan Krzysztof którego nie da się zastąpić nikim innym… Jak do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń do policji … Ale jeśli teraz to pogorszy jakość naszego bezpieczeństwa to cały świat się dowie jak to wszystko działa i na jakiej zasadzie…A swoją drogą zastanawiam się jako mieszkanka Skwierzyny dlaczego pan Krzysztof Komendant który miał serce na dłoni do petentów już się według was nie nadaje na Komendanta…??? Bo co??? Bo był sprawiedliwy nie ugięty nie przekupny za słabszymi i niepełnosprawnymi??? ) Brawo Dziękuję wszystkim Komendantom za to że myślicie o wszystkim, tylko nie o ludziach którzy kochali tego człowieka całym sercem, za jego ciężką pracę zaangażowanie nawet w soboty…Mam nadzieję że pan Szymczyk to przeczyta i się tym zainteresuje jak się docenia w Skwierzynie zasłużonych dobrych odpowiednich ludzi na swoim stanowisku….gdzie pan Krzysztof popełnił jakiś błąd że mu podziękowano??? ….Już nigdy nikomu nie zaufam na tym Komisariacie, człowiek któremu ufałam całym sercem musiał odejść z przyczyn nikomu nie określonym… Jeśli tak wygląda wasza sprawiedliwość to ja od dziś wszystkie sprawy własne będę załatwiać z panem Jarosławem Szymczykiem jak i również o wszystkim go informując na bieżąco bo to kolejny godny zaufania człowiekiem. Z poważaniem

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz