Międzyrzeccy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania 72-letniego mieszkańca Domu Chronionej Starości w Kęszycy Leśnej. Zaginiony Mieczysław Haczek ostatni raz widziany był 21 maja około godziny 13:00, kiedy wyszedł z domu i od tamtej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął 72-latni Mieczysław Haczek, mieszkaniec Domu Chronionej Starości w Kęszycy Leśnej
fot. Policja

Zaginiony Mieczysław Haczek to 72-latek zamieszkały w miejscowości Kęszyca Leśna. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Jego włosy są krótkie, siwe, a zarost krótko przystrzyżony, również siwy. Charakterystyczną cechą Mieczysława jest niepełne uzębienie.

W dniu zaginięcia, Mieczysław Haczek ubrany był w szare spodnie dresowe, granatową bluzę dresową oraz czarne klapki typu crocs. Pod bluzą nosił szary podkoszulek z długim rękawem. W momencie zaginięcia, mężczyzna opuścił Dom Chronionej Starości w Kęszycy Leśnej około godziny 13:00 i od tamtej pory nie odnotowano jego powrotu.

Zobacz:   Zaginęła 51-letnia Olga Ratajczak. Od soboty nie ma z nią żadnego kontaktu

Ostatnia raz zagionionego Mieczysława Haczka widziano około godziny 17:00 21 maja w miejscowości Pieski. Od tamtej pory nie było żadnych wiadomości ani kontaktu z zaginionym. Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, o natychmiastowy kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu pod numerami telefonu 477921211, 477921212 lub poprzez numer alarmowy 112.