Kolejne zabójstwo w Brójcach, wstrząsnęło lokalną społecznością. Tym razem ofiarą stała się 75-letnia kobieta, której ciało znaleziono w jej własnym domu. Śledczy nie wykluczają, że doszło do morderstwa, po raz drugi w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Kolejne zabójstwo w Brójcach. Mieszkańcy boją się, że 75-latka padła ofiarą seryjnego mordercy
fot. Policja.pl

Wszystko zaczęło się w środę, 20 września, kiedy to ciało starszej kobiety zostało odnalezione w jej domu. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, Łukasz Gospodarek, natychmiast poinformował, że wszczęto śledztwo w sprawie podejrzenia o zabójstwo w Brójcach. Jak informują media, pracujący na miejscu lekarz nie wykluczył, że do śmierci 75-latki mogły przyczynić się „osoby trzecie

Policja pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny, a także zarządzono sekcję zwłok. Gospodarek podkreślił, że „wstępne ustalenia wskazują, że mamy do czynienia z zabójstwem„, jednak na obecnym etapie śledztwa nie jest jeszcze możliwe przekazywanie szerszych informacji na ten temat. – informuje Interia.

Brójce: Drugie zabójstwo w ciągu kilku miesięcy

To nie pierwszy raz, kiedy Brójce ogarnął strach. W lutym tego roku również miało miejsce zabójstwo w Brójcach. Wówczas ofiarą padła inna starsza kobieta. Ciało 82-latki znalazł pracownik opieki społecznej, a sekcja zwłok wykazała, że zginęła w wyniku uduszenia. Mimo trwającego śledztwa, nie udało się jeszcze zatrzymać podejrzanego lub podejrzanych w tej sprawie.

W obliczu tych dwóch tragicznych wydarzeń, mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni o swoje bezpieczeństwo. Wciąż nie jest jasne, czy oba te zabójstwa mają ze sobą jakiś związek. Prokuratura nie udziela na ten temat szczegółowych informacji, ale mieszkańcy wsi są przerażeni, że seryjny morderca może grasować w ich okolicy. Lokalna społeczność oczekuje, że śledztwo rozjaśni okoliczności obu zgonów i przyczyny tych tragicznych wydarzeń.

Komentarze