W okresie Wszystkich Świętych wiele osób odwiedza groby swoich bliskich, aby uczcić ich pamięć. Mieszkańcy Międzyrzecza będą mieli zapewnione bezpłatne autobusy na cmentarz komunalny. Specjalny rozkład jazdy darmowych autobusów, które umożliwią wygodny dojazd na groby bliskich, będzie obowiązywać od 29 października do 2 listopada.

Międzyrzecz: Bezpłatne autobusy na cmentarz w okresie Wszystkich Świętych [rozkład]
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Bezpłatne autobusy na cmentarz komunalny w Międzyrzeczu będą kursować na różnych liniach, aby zapewnić wygodny dojazd do cmentarza komunalnego jak największej liczbie mieszkańców i odwiedzających. To znaczące ułatwienie, które ma na celu zminimalizowanie problemów związanych z parkowaniem i organizacją ruchu w okolicach cmentarza w tym okresie.

Zobacz:   Pościg pod Międzyrzeczem na „starej trójce”. Zatrzymano poszukiwanego 36-latka

Przypominamy, że 1 listopada, na drodze wojewódzkiej nr 137 w pobliżu cmentarza komunalnego koło wsi Jagielnik wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu kołowego. Będzie to miało na celu zapewnienie płynności ruchu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Darmowe autobusy na cmentarz to inicjatywa, dzięki której unikniemy tłoku na drogach i problemów z parkowaniem.

Specjalny rozkład jazdy bezpłatnych autobusów udostępniono na stronie internetowej Gminy Międzyrzecz. Można go pobrać bezpośrednio z tego linka.

Komentarze