Dwie osoby zatrzymane, 121 zabezpieczonych krzaków konopi indyjskich i 79 tabletek tzw. ecstazy to efekt wspólnych działań policjantów z Międzyrzecza i Gorzowa Wlkp. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty za uprawę konopi oraz posiadanie narkotyków, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

plantacja konopi
fot. Policja.pl

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego  Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. ujawnili plantację konopi indyjskich w rejonie jednej z miejscowości powiatu międzyrzeckiego.

Na miejscu zastali nie tylko plantację tych roślin ale i samych plantatorów – mieszkańców Międzyrzecza, którzy właśnie pielęgnowali swoje młode krzaki marihuany. W toku dalszej pracy kryminalni ujawnili kolejne dwie uprawy konopi należące do tych mężczyzn a po przeszukaniu mieszkania jednego z zatrzymanych, tabletki ecstasy. Plantacja konopi została zlikwidowana, łącznie zabezpieczono 121 krzaków tej rośliny i 79 tabletek tzw. ecstasy.

Zobacz:   Potrącił kobietę i odjechał. Policja poszukuje świadków wypadku w Gorzowie Wlkp.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzut uprawy konopi, a jeden z nich również posiadania narkotyków, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.