Policja poszukuje świadków wypadku do którego doszło w sobotę, 25 września, w powiecie słubickim. Śmiertelny wypadek koło Kostrzyna nad Odrą miał miejsce na drodze krajowej 22 przed godziną 14:00. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje na jego temat.

Śmiertelny wypadek koło Kostrzyna nad Odrą, 25 września 2021
Śmiertelny wypadek koło Kostrzyna nad Odrą. Auto owinęło się w wokół drzewa. – fot. Lubuska Policja

Policjanci ze Słubic wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w sobotę, 25 września, przed godziną 14:00, na drodze krajowej nr 22. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 18-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Następnie samochód obrócił się i owinął wokół kolejnego drzewa.

Zobacz:   Iłowa: Dwóch zatrzymanych za paserstwo części samochodowych

Niestety mimo szybko podjętej akcji ratowniczej, kierowca Audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast jego pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Wypadek koło Kostrzyna nad Odrą: policja szuka świadków śmiertelnego wypadku na DK22

Zwracamy się z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny do wszystkich osób , które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informację na jego temat. – apelują słubiccy policjanci.

Całodobowy numer telefonu, pod którym funkcjonariusze czekają na informacje numery telefonów to: 47 792 32 11, 47 792 32 12. Informacje można przekazać też dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice numer telefonu 47 792 32 50 – sekretariat lub Naczelnik Wydziału Kryminalnego na numer telefonu 47 792 32 51.