Jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie dostępna jest w kolejnym mieście. Glovo w Słubicach oferuje dostawy zakupów i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia.

Glovo w Słubicach. Kurierzy miejscy dostarczą jedzenie i zakupy do domu
fot. Unsplash

Firma nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji Glovo mogą korzystać także mieszkańcy Słubic.

Użytkownicy aplikacji Glovo w Słubicach, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: King Nazar Kebap Dogan Aydin, Delta Bar, Royal Kebab, Obiady Perlik, Portofino Bistro. Dzięki aplikacji pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i więcej. Partnerami Glovo w Słubicach są także Restauracja Portfino, Pizzeria „Krowa i Kurczak”, Gospoda Swojskie Jadło.

– W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Słubicach. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo.

Zamówienia realizowane poprzez Glovo w Słubicach są dostarczane bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Miejscy kurierzy dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJSLUBICE, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

Platforma dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, własny pojazd oraz telefon.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz