Słubiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim ustalają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W niedzielny wieczór, 30 sierpnia, na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica (pow. Słubicki) znaleziono ciało mężczyzny a pobliżu rower z widocznymi uszkodzeniami. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Teraz szukają osób, które 30 sierpnia między godz. 19 – 20 podróżowały w/w odcinkiem drogi bądź posiadają informację, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

zwłoki rowerzysty
fot. Policja.pl

Zwłoki rowerzysty przy drodze, sprawca uciekł z miejsca wypadku

Informacja o dnalezieniu na drodze relacji Rąpice – Mielesznica (gmina Cybinka) ciała mężczyzny, który nie dawał oznak życia, dotarła do słubickich policjantów w niedzielę, 30 sierpnia, przed godziną 20. Niestety, przybyłe na miejsce służby ratunkowe stwierdziły zgon 62-letniego mieszkańca powiatu słubickiego. Obok niego znajdował się rower z widocznymi uszkodzeniami wskazującymi na zdarzenie drogowe.

Zobacz:   Po 6 latach od tragicznego wypadku udowodniono winę kierowcy. Prokuratura dwa razy umarzała śledztwo

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej, którzy przeprowadzali czynności procesowe, wykonując oględziny i zabezpieczając ślady kryminalistyczne. Ich działania nadzorowane były przez prokuratora obecnego na miejscu zdarzenia. W wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia prowadzone będzie prowadzone śledztwo, które będzie miało na celu dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policja zwróciła się z apelem do osób, którzy w niedzielę (30 sierpnia br.) w godz. 19 – 20 podróżowali drogą gminą pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica bądź posiadają jakiekolwiek informację, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 79 23 211, 47 79 23 212 bądź osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach.