Rosnąca od początku roku kumulacja w Lotto nadal czeka na rozbicie, ale w  międzyczasie wciąż padają miliony. We wtorkowym losowaniu padła główna wygrana Lotto w Cybince. Gracz spróbował szczęścia w Super Szansie i wygrał 2 000 000 zł.

Główna wygrana Lotto w Cybince. Gracz spróbował szczęścia w Super Szansie i wygrał 2 000 000 zł
fot. Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Wylosowany ww wtorek numer Super Szansy został aktywowany przez osobę, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Słubickiej 3 w miejscowości Cybinka. To pierwsza tak wysoka wygrana Lotto w Cybince. Numer Super Szansy został opłacony przy zakupie gry Multi Multi. Wylosowany 26 stycznia numer Super Szansy, który przyniósł graczowi z Cybinki szczęście to: 0 1 8 8 1 0 1.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Super Szansę można aktywować przy zakupie zakładu Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensji lub Kaskady.

Przypominamy, że w dzisiejszym losowaniu Lotto, które odbędzie się o godz. 21:50, czekają do wygrania 22 000 000 złotych a w Lotto Plus 1 000 000 zł. Warto w tym miejscu wspomnieć, o trwającej promocji na dodatkowy zakład w Lotto. Aby otrzymać talon, który można wymienić na jeden zakład Lotto, wystarczy kupić Lotto lub Lotto Plus za minimum 21 zł.

Warto mieć gdzie trzymać tak wysokie wygrane. Polecamy do tego bezpłatne Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną w Pekao. Otwórz konto na selfie, zgarnij do 300 zł premii i 100 zł za każde polecenie konta.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz