Rosnąca od początku roku kumulacja w Lotto nadal czeka na rozbicie, ale w  międzyczasie wciąż padają miliony. We wtorkowym losowaniu padła główna wygrana Lotto w Cybince. Gracz spróbował szczęścia w Super Szansie i wygrał 2 000 000 zł.

Główna wygrana Lotto w Cybince. Gracz spróbował szczęścia w Super Szansie i wygrał 2 000 000 zł
fot. Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Wylosowany ww wtorek numer Super Szansy został aktywowany przez osobę, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Słubickiej 3 w miejscowości Cybinka. To pierwsza tak wysoka wygrana Lotto w Cybince. Numer Super Szansy został opłacony przy zakupie gry Multi Multi. Wylosowany 26 stycznia numer Super Szansy, który przyniósł graczowi z Cybinki szczęście to: 0 1 8 8 1 0 1.

Super Szansę można aktywować przy zakupie zakładu Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensji lub Kaskady.

Przypominamy, że w dzisiejszym losowaniu Lotto, które odbędzie się o godz. 21:50, czekają do wygrania 22 000 000 złotych a w Lotto Plus 1 000 000 zł. Warto w tym miejscu wspomnieć, o trwającej promocji na dodatkowy zakład w Lotto. Aby otrzymać talon, który można wymienić na jeden zakład Lotto, wystarczy kupić Lotto lub Lotto Plus za minimum 21 zł.

Warto mieć gdzie trzymać tak wysokie wygrane. Polecamy do tego 5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym i do 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą rewolucyjną w Pekao.