Dzielnicowi z miejscowości Górzyca zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież sklepową, dodatkowo jeden z nich był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni wpadli kiedy próbowali sprzedać towar pod sklepem, który wcześniej okradli.

Górzyca: próbowali sprzedać towar pod sklepem, który wcześniej okradli
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Policja

W miejscowości Górzyca w powiecie słubickim, doszło do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu myśliborskiego. Mężczyźni w wieku 47 i 42 lat dokonali kradzieży w jednym z miejscowych sklepów. Łupem sklepowych złodziei padły artykuły spożywcze, chemiczne oraz odzieżowe o wartości blisko 700 złotych.

Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, kiedy skradziony towar próbowali sprzedać pod sklepem, który wcześniej okradli. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że 42-latek posiada przy sobie amfetaminę. Ponadto dzielnicowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i w trakcie policyjnych czynności podawał dane personalne swojego brata.

Zobacz:   Rozpylał na policjantów gaz łzawiący. Poszukiwany 31-latek wpadł podczas kontroli drogowej

Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty do których się przyznali. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.