Dzielnicowi z miejscowości Górzyca zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież sklepową, dodatkowo jeden z nich był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni wpadli kiedy próbowali sprzedać towar pod sklepem, który wcześniej okradli.

Górzyca: próbowali sprzedać towar pod sklepem, który wcześniej okradli
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Policja

W miejscowości Górzyca w powiecie słubickim, doszło do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu myśliborskiego. Mężczyźni w wieku 47 i 42 lat dokonali kradzieży w jednym z miejscowych sklepów. Łupem sklepowych złodziei padły artykuły spożywcze, chemiczne oraz odzieżowe o wartości blisko 700 złotych.

Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, kiedy skradziony towar próbowali sprzedać pod sklepem, który wcześniej okradli. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że 42-latek posiada przy sobie amfetaminę. Ponadto dzielnicowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i w trakcie policyjnych czynności podawał dane personalne swojego brata.

📎  Właściciel firmy transportowej okradał swoich klientów. Straty to ponad 2,5 miliona złotych

Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty do których się przyznali. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz