Policjanci poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego. Wypadek w Golicach miał miejsce w czwartek 18 marca. Wszyscy, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt z policją.

Śmiertelny wypadek w Golicach. Policja szuka świadków potrącenia
fot. KPP w Słubicach

Policjanci ze Słubic wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło w czwartek, 18 marca, ok. godz.11:25 w Golicach. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 31-letni kierowca osobowego Renaulta, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i potrącił idącego nim pieszego. 42-latek w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Zobacz:   Zaginął Grzegorz Piasecki z Żagania. Nie ma z nim kontaktu od ponad tygodnia

Policjanci apelują do wszystkich, którzy widzieli ten tragiczny wypadek w Golicach lub posiadają informacje na jego temat o kontakt osobisty lub telefoniczny pond numerami telefonu 47 792 32 11, 47 792 32 12 lub numerem alarmowym 112. Informację można również przekazać do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice nr tel. 47 792 32 50 – sekretariat lub Naczelnik Wydziału Kryminalnego na nr tel. 47 792 32 51.

1 komentarz

  1. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus [moderated: reklama]

Komentowanie tego artykułu nie jest już możliwe.