Już 20 sierpnia po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana nowa Miss Polski. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki stanie aż 24 pań ze wszystkich regionów naszego kraju. W tym gronie jest jedna piękna Lubuszanka! Finał Miss Polski odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Finał Miss Polski 2021 już w piątek, 20 sierpnia! Lubuszanka w finale!
Lubuszanka Paulina Węglarz w finale Miss Polski 2021 – fot. materiały prasowe/fot.Dorota Czoch, biżuteria: Jubiler Schubert, outfit: Joanna Muzyk Atelier, stylist: Kasia Cygańska, makeup: Estee Lauder, hair: Revlon Professional

Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie, takich jak Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, m.in. w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych.

Zobacz:   „Program przystankowy” poprawi dostęp do kolei w regionie - w Lubuskiem obejmie 6 lokalizacji

Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska, a za stylizację finalistek i gwiazd wieczoru odpowiada Katarzyna Cygańska. Show poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a także jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Wszystko będzie można obejrzeć na antenie Polsatu od godz. 20:00.

Co roku duże emocje wzbudza również jury konkursu, które doradza widzom, na którą kandydatkę powinni oddać głos. W tym roku nasze piękne dziewczyny oceniać będą same piękne i równie inspirujące panie.W jury zasiądzie Edyta Herbuś, Viki Gabora, a także Viola Piekut i Ewa Wachowicz. Znanym paniom doradzać będą również byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Miss Polski to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w naszym kraju.

Zobacz:   Autostrada A18 na odcinku lubuskim już gotowa

Jak pokazuje przykład między innymi Olgi Buławy, która wygrała w 2018 roku, często sukces jest przepustką do świata show-biznesu. 

Reprezentantka Lubuskiego w Finale

23. Paulina Węglarz – Strzelce Krajeńskie, woj. lubuskie / I Wicemiss Ziemi Lubuskiej 2021
@paulina.węglarz
Mam 24 lata. Na co dzień prowadzę swój salon kosmetyczny, w którym z wielką radością obdarowuję pięknem inne kobiety. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii tak, aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowa. Swój wolny czas staram się poświęcać tym, którzy są dla mnie najcenniejsi – mojej rodzinie i przyjaciołom. To oni zawsze mnie wspierają i motywują do działania. Od dziecka moją pasją jest śpiew. Już od najmłodszych lat miałam szanse oglądać uśmiechy zadowolonych widzów. Uważam, że jestem osobą, która nie boi się wyzwań i zawsze podąża za marzeniami nawet tymi, które nie są na wyciągnięcie ręki”.

Zobacz:   Wracają upały w Lubuskiem. W weekend na termometrach znów zobaczymy 30 stopni