Policjanci z Sulęcina poszukują sprawcę potrącenia dziewczynki, do którego doszło 16 sierpnia 2022 roku wieczorem na drodze wojewódzkiej 137, na wysokości obozowiska wojskowego numer 4. Mężczyzna jadący Citroenem Xara Picasso potrącił dziewczynkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Potrącił dziewczynkę i uciekł. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu kierowcy tego Citroena
fot. KPP w Sulęcinie

We wtorek, 16 sierpnia, około godziny 19:30 grupa dzieci wraz z opiekunem poruszała się poboczem drogi w kierunku miejscowości Trzemeszno Lubuskie, gdy w pewnym momencie kierujący pojazdem marki Citroen Xsara Picasso z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i prawym lusterkiem potrącił 16-latkę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Sulęcina. W wyniku uderzenia, w aucie najprawdopodobniej uszkodzone zostało prawe lusterko.

Zobacz:   Nie kupił jej alkoholu, z zemsty zgłosiła pobicie. Interwencja skończyła się zatrzymaniem mężczyzny z narkotykami

Trzemeszno Lubuskie: Potrącił dziewczynkę i uciekł. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy

nagranie: KPP w Sulęcinie

Policjanci postanowili opublikować nagranie z miejskiego monitoringu z pojazdem sprawcy. Osoby które mogły być świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na temat sprawcy kolizji proszone są o kontakt z sulęcińską Policją pod numerem telefonu 690 106 863.